Jeremejs Reinis Druvietis

  • ICF International Coaching federation kouča sertifikāts, MBA grāds uzņēmējdarbībā
  • vairāk kā 5 gadu pieredze kā koučam, mentoram, biznesa trenerim un lektoram
  • vairāk kā 20 gadu pieredze kā uzņēmējam un producentam
  • augsta emocionālā inteliģence, kultūras mīļotājs
  • uz mērķi un rezultātu balstīta personība
  • laimīgs par klientu reāliem rezultātiem un līdzsvarotu dzīvi

Priecāšos atbalstīt, veidosim pasauli mums visiem labāku!

Jeremejs Reinis Druvietis ir iedvesmojošs līderis, uzņēmējs, producents ar vairāk nekā 20 gadu vadības pieredzi uzņēmējdarbībā, nacionālos un starptautiskos projektos kultūras, IT un radošo industriju jomās. Pieredzējis koučs, biznesa treneris, pasākumu moderators, radošo komandu veidošanas pasākumu vadītājs latviešu, angļu un krievu valodā. Jeremeju raksturo attieksme – panākumu atslēga ir motivācija, plānošana un komanda.

No 2012. gada viņš ir biedrības “MakeArt” valdes priekšsēdētājs, nodrošinot starptautisko un nacionālo kultūras, mākslas un radošo industriju projektu pilna servisa tehnisko un māksliniecisko producēšanu, finanšu, cilvēkresursu vadību, reklāmu un mārketingu. Lielākie ir divreiz veidotais Latvijas Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens ar 45 000 dalībniekiem 2013. un 2018. gadā. Uzņēmumā Biļešu Serviss, kas ir daļa no BalTicket holdinga, kā biznesa attīstības direktors viņš bija atbildīgs par pārdošanas un mārketinga komandu. Jeremejs strādājis vadošos amatos arī Latvijas Nacionālā simfoniskajā orķestrī, Latvijas Radio korī un Hermaņa Brauna fondā un producējis daudzus klasiskās mūzikas koncertus.

Viņš ir lektors Latvijas Universitātē, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē, vadot kursu “Sarunu vešana” latviešu un angļu valodā. Biznesa treneris Komercizglītības centrā no 2017. gada, vada apmācības KIC Digitālās kompetences biznesa kursos, pasniedz laika pārvaldības kursu, ir izstrādājis īpašus treniņus klientiem, kā GMG Group Klondaika, AmberCRO, Also Latvija, Evolution Gaming Latvia, Scandagra Latvia, Karavella, SmartLink, Solvey, Catchbox, Latrap, DPD Latvia, Latvenergo, Valsts Probācijas dienests, Izglītības un zinātnes ministrija un citi.

Jeremejs ir sertificēts koučs, ICF Accredited Coach Training Program ACTP, International University Global Couching un 5 gadus strādā ar klientiem un komandām, fokusējoties uz mentoringu vadības, produktivitātes, laika pārvaldības, organizācijas komunikācijas un personīgās izaugsmes jomās.

Izglītība: MBA maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, ICF ACTP Coach, ICBT International College of Business Trainers certificate, MOT Youth Courage Trainer. Prasmes regulāri tiek attīstītas dažādos semināros un kursos.

Linkedin profils

0
Klienti
0
Sesijas

For your settled mind and balance!

Contact us

Instagram

Instagram has returned invalid data.

© 2020 Jeremey R. Druvietis. All Rights Reserved.

Add to cart